Hakkımızda

Kendi imalatımız olan kompozit ürünler, cam elyaflı polyester ürünler, kalıplı imalatlar ve montaj ekipmanları ile raylı taşıtlar, otomotiv ve reklam sektörüne hizmet vermekteyiz.

Ayrıca, Gemi inşaat, inşaat Sektörü  tesisleri, Makine imalat sanayi, Belediyeler, Enerji Sektörü ve Savunma Sanayine ithalatımız olan Fiberglass yürüyüş yolu ızgaraları fiberglas profiller, fiberglas borular, fiberglas rögar kapakları yağmur mazgalları yine kendi ithalatımız olan Linear klavuzlama sistemleri, doğrusal hareket sistemleri, kayar kapı mekanizmaları ve tedarikini yapmış olduğumuz çeşitli marka ve tipte iklimlendirme ekipmanları ile müşterilerimize en doğru, en kullanışlı ve en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz

Raylı taşıt tasarımı, üretimi ve modernizasyonunda mevcut bilgi, beceri ve yeteğini geliştirerek, ulusal   pazardaki payını arttırmak ve uluslararası   pazarlarda yer almaktır .

Vizyonumuz

Raylı taşıtların tasarımı, üretimi, onarımı ve modernizasyonu; müşteri memnuniyeti, karlılık ve verimlilik ilkeleri çerçevesinde, çağın teknolojisine ve uluslararası normlara uygun olarak gerçekleştirmektedir.